O nas

 

Kościół dla Miasta w Rybniku. Jesteśmy “Kościołem”, wspólnotą ludzi, którzy kochają Jezusa. Wierzymy w Jego słowa: “Ja jestem drogą, prawdą i życiem”. Wierzymy, że Jezus jest drogą wyjścia z kłopotów, odpowiedzą na każdy problem. Wierzymy w prawdę Pisma Świętego - listu Boga do człowieka. Wierzymy, że życie razem z Jezusem jest wspaniałą przygodą. Kochamy Jezusa, gdyż On wcześniej nas pokochał i oddał swoje życie, byśmy mogli Go poznać i doświadczyć Jego obecności w codziennym życiu.

 

 

Jesteśmy “dla”. Jezus przyszedł na ziemię dla nas. Był dostępny. Zatrzymywał się, gdy proszono Go o pomoc. Pochylał się nad ludźmi i ich potrzebami. I my chcemy być dostępni, pomocni, współczujący.

 

 

Jesteśmy dla “Miasta”. Kochamy nasze miasto, jego okolice, miasta sąsiednie. Cieszymy się, że jesteśmy właśnie tutaj. Modlimy się o nasze miasto i służymy mu starając się praktycznie odpowiadać na ludzkie potrzeby. Naszą troską jest również przyszłość miasta stąd kochamy dzieci i młodzież. Stworzyliśmy dla nich bezpieczną przestrzeń dla rozwoju i służby innym ludziom

 

 

Zapraszamy Cie do wysłuchania praktycznego nauczania, które znajdziesz na naszej stronie, zapraszamy Cię na nasze nabożeństwa w każdą niedzielę. To zainicjuje pozytywne zmiany w Twoim życiu. Życie z Jezusem i poznanie lokalnego Kościoła to początek wspaniałej przygody.

 

 

KDM jest częścią Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce.
Stosunek prawny Kościoła do państwa reguluje Ustawa z dnia 20 lutego 1997 r.
o stosunku Państwa do Kościoła Zielonoświątkowego w Rzeczypospolitej Polskiej

 • Pastor z żoną

  Pastor Bogusław i Marzena Olszewscy

  Pastorzy Pastor Bogusław i Marzena Olszewscy Jako nastolatkowie postanowili naśladować Jezusa. Dziś są małżeństwem z 30-letnim stażem. Całe wspólne życie poświęcili służbie Bogu i ludziom. Ich pasją jest służba rodzinie oraz prowadzenie ludzi, by stawali się uczniami, naśladowcami Jezusa.

  Prowadzą działalność profilaktyczną wśród małżeństw oraz przygotowują młodych ludzi do małżeństwa. Budują Kościół na miarę XXI wieku, bezpieczny duchowy dom dla następnego pokolenia.

  Szczęśliwi rodzice czwórki dorosłych dzieci: Filipa, Macieja, Jonasza i Klaudii.

 • Wesprzyj nas

  Kościół dla Miasta Rybnik - Konto Bankowe
  33 2490 0005 0000 4500 9609 4580

  SHOOK UP - Konto Bankowe
  07 2490 0005 0000 4600 8332 2136

 • Kościół Dla Miasta Rybnik
 • KDM Rybnik jest częścią Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce

 • Kościół dla miasta Rybnik 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Script logo